Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Василенко провела профорієнтаційну зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл м. Охтирка та Охтирського району.

Марина Василенко розповіла старшокласникам про умови вступу до філії, правила подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами, роз’яснила особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів і курсантів. А також були надані вичерпні відповіді на запитання учнів стосовно навчання на денній та заочній формах, наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази вишу.

Після завершення заходу майбутні вступники отримали профорієнтаційні матеріали про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС