У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з дотриманням усіх карантинних обмежень пройшов благодійний ярмарок-конкурс «Масляну зустрічаємо – млинцями пригощаємо». Захід був ініційований студентсько-курсантським самоврядуванням на підтримку маленької дівчинки, якою опікується колектив філії.

Нагадаємо, на початку січня до приймального відділення однієї з лікарень міста Суми невідомий чоловік підкинув новонароджене немовля. Дівчинку доправили до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні з діагнозом «гостра гіпотермія». Зараз вона знаходиться у Сумському будинку малюка. Волонтери Сумської філії не залишаються байдужими до долі дитини й постійно надають посильну допомогу. Ярмарок з нагоди Масляної неділі допоміг зібрати кошти для немовляти, на які будуть придбані необхідні речі.

Проводжаючи Масляну, учасники та гості смакували млинцями, варениками, підготовленими студентами та працівниками філії.

Керівництво Сумської філії дякує усім, хто взяв участь у ярмарку, за чуйність, доброту, людяність, небайдужість та підтримку традицій.

Сумська філія ХНУВС