Науковці факультетів № 4 та № 6 ХНУВС Святослав Сліпченко, Юрій Жорнокуй, Володимир Кройтор, Олексій Зайцев, Олександр Кухарєв, Оксана Бортнік, Світлана Ясечко, Олександр Шишка, Наталія Шишка, Юрій Чалий разом із кафедрами цивільного права № 1 та № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого взяли участь у XIX науково-практичній конференції «Учасники цивільних відносин: новації рекодифікації цивільного (приватного) права», яка присвячена     99-й річниці з дня народження видатного цивіліста ХХ століття, доктора юридичних наук, професора В. П. Маслова. Захід відбувся у дистанційному режимі із використанням сервісу для проведення онлайн конференцій Zoom.

В онлайн-конференції взяли участь вчені провідних наукових установ, закладів вищої освіти, судових органів різних інстанцій, практичні працівники України та держав Європи.