За запрошенням доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата економічних наук Людмили Парфентій для студентів 4 курсу груп денної форми навчання з дисципліни «Аудит» прочитала лекцію бухгалтер Комунального закладу «Сумський Палац дітей та юнацтва» Ольга Ткаченко. Тема лекції – «Маніпуляція обліковими записами та фальсифікація бухгалтерських документів як основні форми шахрайства на підприємствах». Доповідач розкрила питання що стосуються викривлень у фінансовій звітності внаслідок шахрайства та ймовірності їх виявлення. Зокрема, було визначено можливі способи здійснення шахрайства та корисливих зловживань з використанням облікових документів, а також основні шляхи їх виявлення та запобігання. Студенти з цікавістю прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачу за свій багаторічний стаж роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС