Вже другий рік викладачі кафедрі соціології та психології факультету № 6 ХНУВС співпрацюють із вчителями та фахівцями психологічної служби закладів освіти – сферою потенційного працевлаштування наших майбутніх випускників. Викладачі кафедри виступають на методичних об’єднаннях вчителів та психологів, проводять тренінги та семінари за темами: «Методи наукового дослідження»», «Антибулінг», «Рання діагностика кіберзалежності» тощо.

Із працівниками психологічної служби закладів освіти м. Харкова проведено спільну онлайн-зустріч, під час якої було обговорено сильні та слабкі сторони освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 053 «Психологія» (Практична психологія), яка розроблена на кафедрі соціології та психології факультету № 6. Захід відбувся на платформі Zoom. Рекомендації та побажання фахівців були враховані та втілені у навчальний процес.