У Головному управлінні Національної поліції України у Харківській області відбулася зустріч працівників відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП із науково-педагогічним складом кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. На зустрічі головним питанням було обговорення змісту, цілей, мети, практичної складової освітньої програми «Психологія» (Практична психологія) першого (бакалаврського) рівня освіти, яка реалізується на факультеті № 6.

Начальник відділу психологічного забезпечення Олександр Головчанський надав високу оцінку рівню підготовки випускників за цією програми.

Також було проаналізовано можливості удосконалення ОПП за рахунок розширення кількості вибіркових дисциплін, введення спеціалізованих авторських курсів.

Присутні підтримали ідею проведення виробничої практики в установах Національної поліції, що дозволить здобувачам вищої освіти оцінити власні можливості і зрозуміти специфіку діяльності психологів поліції.

Учасники заходу обговорили досвід підготовки практичних психологів поліції в Україні і в Сполучених штатах Америки.