Викладач циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, спеціаліст вищої категорії Віктор Панченко за участі інженера з ПММ (керівник лабораторії) Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Юлії Білянської провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація технологічних процесів в аеропортах» для курсантів четвертого курсу освітньо-професійної програми першого рівня вищої освіти «Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів». Тема заняття – налив аеродромних паливозаправників. Введення присадок.

Курсанти ознайомилися з такими питаннями: нижній налив аеродромних паливозаправників, системи введення присадок, які використовуються на аеродромі Велика Кохнівка. Юлія Білянська наголосила на необхідності твердих знань в області роботи з нафтопродуктами для ефективності їх використання при виконанні функціональних обов’язків, вмінні приймати грамотні та своєчасні рішення.

Наприкінці заняття Юлія Білянська відповіла на запитання курсантів стосовно виробничого процесу.

КЛК ХНУВС