Для здобувачів третього освітньо-наукового рівня ОНП Психологія (юридична психологія) в межах дисципліни «Актуальні питання прикладної юридичної психології» професором Лешеком Вощеком «University of Occupational Safety Managementin Katowice (Poland)» проведено онлайн-лекцію на тему «Роль і значення психологічного висновку у судових справах» («Rola i znaczenie opinii psychologii cznej w sprawach sądowych»).

Учасники вебінару дізнались, що висновок психолога у експертному дослідженні – документ, в якому викладаються висновки психолога-фахівця, який проводив психологічне дослідження, вказуються обґрунтування, умови його проведення і описується процес експертного дослідження. Також було обговорено етапи психодіагностичного дослідження, методологічна основа психологічного дослідження психолога-фахівця, вимоги до методів, що використовуються.

За допомогою перекладача студенти та викладачі мали змогу дискутувати та ставити питання лектору.