У Харківському національному університеті внутрішніх справ був організований та проведений вебінар на тему «Запобігання насильницьким злочинам. Програми та співробітництво у Фінляндії».

Основною спікеркою заходу виступила радниця/тренерка з кримінальних розслідувань Регіонального представництва КМЄС у Харкові Кріста Гранрот (Фінляндія).

На початку вебінару Кріста Гранрот розповіла про поняття та види насильницьких злочинів. Окрему увагу спікерка приділила діяльності працівників поліції щодо попередження та протидії насильницьким злочинам у Фінляндії. Крім того, присутніх ознайомили з програмами та напрямами співробітництва поліції з населенням щодо запобігання насильницьких злочинів.

У вебінарі взяли участь здобувачі вищої освіти та представники наукового та науково-педагогічного складу університету, а також відокремлених структурних підрозділів – Кременчуцького льотного коледжу та Сумської філії.