Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова разом із працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету провела відеолекцію для курсантів університету.

Лекторка поглибила знання молоді про життєвий і творчий шлях Ліни Костенко – безумовного класика, чиї твори давно увійшли до навчальних програм, стали піснями, символами, мемами й оточили нас з усіх боків. Розкрила жанрове та тематичне розмаїття творчості поетеси, допомогла сформувати власне ставлення до письменниці-епохи, спонукаючи читати її твори.

Як зазначила Наталія Єльнікова, поетичне слово Ліни Василівни збагачує нас інтелектуально, наповнює високою духовністю, звеличує душу і серце благородними, шляхетними почуттями, чарує несказанною красою слова.