Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ одержав сертифікат від CISCO Networking Academy Ukraine за участь студентів і курсантів закладу у челенджі до Міжнародного дня безпечного Інтернету 2021.

Здобувачі освіти під керівництвом викладачки інформатики Світлани Грибанової долучилися до Safer Internet Day Challenge 2021, організованого Академією CISCO та провідними університетами України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Учасники заходу, які успішно склали тест з безпеки поведінки в цифровому світі, довели свій рівень компетенції у галузі кібербезпеки, пройшовши курс «Вступ до Кібербезпеки». Усі учасники отримали сертифікати про завершення курсу.

КЛК ХНУВС