Напередодні Всесвітнього Дня поезії у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося літературно-поетичне свято «Безсмертний дотик до душі», епіграфом якого стали слова відомої української письменниці Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Під час заходу поетичні рядки Ліни Костенко, Лесі України, Тараса Шевченка, Ганни Світличної декламували шанувальники художнього слова: завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Надія Демиденко, провідний фахівець філії Цвітана Баранова, студентки 2 курсу Євгенія Коваленко та Ілона Ніколенко, першокурсники Аль Хататнех Месун Мея та Юлія Ніштенко.

Свято пройшло у родинному колі поетичного спілкування. Як зазначила провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл, поезія єднає, збагачує і возвеличує людину.

Сумська філія ХНУВС