Працівники відділення практичного навчання  навчально-методичного відділу Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну роботу у Дергачівському ліцеї  № 2. Учнів 7–11-х класів вони ознайомили з напрямками підготовки, особливостями вступних випробувань, умовами та перевагами навчання в університеті.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись із валізою криміналіста, спеціальними засобами, що знаходяться на озброєнні у підрозділах міліції (шоломи, щити, гумові кийки, бронежилети, нарукавники, наколінники). Школярі фотографувались у спеціальних засобах, проходили процедуру зняття відбитків пальців, отримували інформацію про науку дактилоскопію та багато іншого.

Усі відвідувачі також отримали інформаційно-іміджеву продукцію університету і запрошення на День відкритих дверей, якій відбудеться 19 грудня 2015 року.