Доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Миколою Голубом спільно з начальником відділення праці та зайнятості населення адміністрації Московського району Харківської міської ради Володимиром Ушаковим та головним спеціалістом цього ж відділення Костянтином Ларко для студентів кількох навчальних груп факультету № 6 було проведено бінарне заняття за темою «Органи місцевого самоврядування як суб’єкти адміністративного права».

Розглядалися питання утворення органів місцевого самоврядування відповідно до Конституції України як реалізації права членів територіальної громади самостійно приймати рішення щодо розвитку та життєдіяльності громади. Розглянуто було сутність місцевого самоврядування в Україні. Акцентовано увагу на розмежуванні повноважень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Поінформовано про структуру, завдання та напрями діяльності адміністрацій Харківської міської ради та місце адміністрації Московського району у вирішенні питань місцевого самоврядування у м. Харків.