У бібліотеці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ була проведена поетична година «На крилах слова», присвячена Всесвітньому дню поезії.

У теплій і дружній обстановці викладачі, студенти і курсанти читали свої улюблені поезії, слухали вірші працівника коледжу Іллі Бічігова та спробували власні сили у римуванні. На захід також було запрошено голову спілки літераторів Кременчука «Славутич» Ірину Чередник, яка розповіла про історію створення спілки, познайомила з творами літераторів міста, декламувала власні вірші. Наприкінці зустрічі Ірина Чередник запросила молодь до участі у літературному конкурсі «Поетична весна», а також подарувала бібліотеці коледжу дві збірки творів «Кременчук літературний» та «Україна починається з тебе…».

КЛК ХНУВС