Професором кафедри цивільного права та процесу Ларисою Красицькою та доцентом цієї ж кафедри Ольгою Аврамовою спільно з адвокаткою, випускницею факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасією Мосейчук для студентів денної та заочної форми навчання факультету № 6 було проведено бінарні заняття з навчальних дисциплін «Сучасні проблеми цивільного права та процесу» та «Житлове право».

Розглядалися проблемні питання доступності правосуддя та правової допомоги, участі представника у цивільній справі. Розглянуто було категорії спорів, що виникають з житлових правовідносин, та особливості виселення громадян з житлових приміщень. Поінформовано було студентів й про особливості набуття права на заняття адвокатською діяльністю.