У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ розпочато п’ятиденний курс навчання з організації надання послуг з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності (САМО). Викладач – Хосе Луїс Енрікез Мартін, представник компанії «Ейрбас Хелікоптерс» (Французька Республіка). Серед слухачів – представники Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Національної поліції України, а також представники влади та працівники Кременчуцького льотного коледжу.

Цей курс навчання проходить у межах співпраці Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС та французької компанії «Ейрбас Хелікоптерс».

КЛК ХНУВС