Викладач циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Юрій Стущанський разом із інженером технічного обслуговування, ремонту та діагностики авіаційної техніки авіаційно-технічної бази коледжу Сергієм Верменичем провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Авіоніка» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП «Аеронавігація».

Під час заняття на тему «Автономні радіотехнічні засоби навігації» здобувачі ознайомилися з призначенням та принципом дії допплерівського вимірювача швидкості та кута зносу ДИСС-15М. Розглянули процедуру перевірки справності та передпольотної підготовки обладнання, отримали відповіді на запитання щодо особливостей експлуатації допплерівського вимірювача.

КЛК ХНУВС