Курсанти першого курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Антон Удовіков, Платон Мозговий, Олександр Катренко, які є членами Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1, провели бесіди та майстер-класи з дітьми про гуманне поводження з тваринами на базі КП «Центр поводження з тваринами». Під час бесіди курсанти нагадали дітям про такі важливі теми, як недопустимість насильства над тваринами, а також постійна турбота та увага у поводженні з тваринами.

Нагадаємо, що курсанти університету за власною ініціативою беруть участь у роботі Школи волонтерів КП «Центр поводження з тваринами», в рамках якої щотижня відвідують Центр, проходять заняття та надають різнопланову допомогу в догляді за тваринами.