За ініціативи незалежної юридичної організації ELSA Sumy відбувся Всеукраїнський вебінар із кримінального права на тему «Гендерний брендинг: бути чи не бути відповідальності за сексизм», організований спільно Харківським національним університетом внутрішніх справ та Сумською філією ХНУВС. До заходу підключилися 70 учасників із різних куточків України.

Модераторкою вебінару виступила провідна фахівчиня, викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Цвітана Баранова.

Спікери заходу: коуч-менторка проєктів, медіаекспертка, голова ГО «ВІК МОЖЛИВОСТЕЙ», організаторка Студії фінансової культури Ліліана Семенюта; професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС, доктор юридичних наук, професор Юрій Орлов; помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС, кандидат юридичних наук Оксана Цукан; старша викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Колесник.

Мета вебінару – виховна та просвітницька робота серед здобувачів освіти щодо сприяння гендерній рівності, розкриття основних тенденцій розвитку ґендерних стереотипів, аналіз законодавчої бази щодо сексизму в Україні та забезпечення гендерно орієнтованого освітнього середовища.

Із доповідями виступили здобувачі вищої освіти Сумської філії Єва Тесленко, Євгенія Будюкова, Євгенія Коваленко та Георгій Рогов.

Сумська філія ХНУВС