Викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС Анастасія Холдоєнко провела профорієнтаційну зустріч у Комунальному закладі «Петропавлівська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Станично-Луганського району Луганської області» із керівництвом навчального закладу, учнями 11 класу та їх класним керівником Ганною Філіповою.

Представниця університету розповіла старшокласникам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Майбутні випускники отримали інформаційні матеріали про правила вступу до харківського поліцейського вишу.