На кафедрі соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС відбулось чергове засідання наукового курсантсько-студентського гуртка «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» у форматі онлайн відеоконференції на платформі Zoom. Тема засідання «Інформаційні технології в правоохоронній діяльності».

Із вступним словом до присутніх гуртківців звернулася керівник гуртка, кандидат економічних наук Світлана Петровська, модератором виступила доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло.

До висвітлення теми були долучені доповідачі – члени наукового курсантсько-студентського гуртка. Курсант 1 курсу Євгеній Трофименко виступив із доповіддю на тему «Кібербезпека», де розглянуто складові, що формують систему кібербезпеки України; курсант 1 курсу Олександр Краснов – із доповіддю «Інформаційні технології в правоохоронній діяльності», де були розглянуті останні розробки програмного забезпечення правоохоронців та юристів.

Науковий керівник курсантів-гуртківців – доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло.

У доповідях розглядались останні розробки програмного забезпечення правоохоронців та юристів, важливі питання кібербезпеки, стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави.

Сумська філія ХНУВС