Старші викладачки кафедри іноземних мов факультету № 1 Любов Русанова та Лариса Сазанова відвідали триденний Міжнародний форум вищої освіти 2021 «International Higher Education Forum 2021», організований університетами Великобританії, міжнародною освітньою компанією Пірсон та її партнером  –  освітньо-методичним центром Дінтернал Ед'юкейшн.

Конференція складалася з 27 онлайн- засідань, на яких було розглянуто п’ять тем: «Залучення студентів», «Оцінювання», «Працевлаштування», «Освіта, орієнтована на кар’єру» та «Онлайн-навчання».

Спікери освітили головні питання вищої освіти, зміни у сфері мовного тестування, як модель комп’ютерного оцінювання впливає на окремі аспекти навчання, а також з якими проблемами стикаються заклади та як адаптуються до нової реальності. Після підведення підсумків роботи форуму всі учасники отримали сертифікати.