Здобувачі освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до ініціативи Міністерства цифрової трансформації – загальнонаціонального тесту з цифрової грамотності (Цифрограм) на платформі «Дія. Цифрова освіта». Учасники тестування успішно відповіли на достатньо складні запитання тесту, що охоплюють всі сфери знань цифрових компетентностей.

Мотивувала курсантів та студентів до участі у заході викладач-методист з інформатики Світлана Грибанова. За результатами проходження тесту здобувачі освіти поділилися враженнями про окремі труднощі, з якими вони стикнулися під час відповідей на запитання, зокрема, відзначили потребу розвитку навичок комунікації у цифровому суспільстві, обміну даними за допомогою цифрових технологій та спілкування в цифровому середовищі.

Всі учасники отримали електронні сертифікати, які засвідчують достатній загальний рівень цифрової грамотності й стануть в нагоді при підготовці резюме.

КЛК ХНУВС