Голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету кандидат юридичних наук Олександр Хань, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак та науковий співробітник відділу організації наукової роботи Катерина Бережна зустрілися з начальником відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності Національного університету цивільного захисту України доктором технічних наук, старшим дослідником, підполковником служби цивільного захисту Євгенієм Рибкою. Під час зустрічі обговорювалися напрями співпраці вишів системи МВС України у науковій діяльності. Визначено було наступні напрями співпраці: Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених ХНУВС та ради молодих вчених НУЦЗ України; щодо опублікування наукових статей у базах даних Scopus та Web of Science; у підготовці патентів, спільних монографій, посібників, методичних рекомендацій тощо; участь наукового та науково-педагогічного складу, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених обох вишів у конференціях, семінарах круглих столах, наукових конкурсах, що проводитимуться у ХНУВС та НУЦЗ України та ін..

Також науковців НУЦЗ України було запрошено до опублікування наукових статей у фахових виданнях ХНУВС.