Старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 Лариса Сазанова та Анатолій Коршенко разом зі слідчим ВП № 2 ХРУП № 2 ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Тетяною Неїзжалою та слідчим ВП № 1 ХРУП № 1 ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Дмитром Труновим провели для курсантів факультету № 1 групи 302 бінарне заняття на тему «Стадії розслідування».

Були розглянуті такі питання: етапи розслідування кримінальних проступків, поняття стадії досудового розслідування та форми досудового розслідування.

Слідчі поліції ознайомили курсантів з організацією роботи органів досудового розслідування та їх функціями, визначили головну функцію діяльності слідчих і взаємодіючих з ними працівників органів дізнання.

Майбутні слідчі цікавилися повноваженнями та обов’язками правоохоронців. Лейтенанти поліції Тетяна Неїзжала та Дмитро Трунов розповіли про власний досвід роботи слідчого в умовах сьогодення.