Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритій онлайн-лекції на тему «Емпатія у питаннях міграції: соціально-економічні права, обов'язки та відносини на периферії ЄС», яку організували представники юридичного факультету Міжнародного університету Сараєво (Боснія і Герцеговина). Захід відбувся англійською мовою.

Головною спікеркою заходу виступила Магдалина Смішек – доктор юридичних наук, право захисниця. Вона розповіла про європейські стандарти економічних і соціальних прав людини, про проблеми реалізації соціального захисту мігрантів у різних країнах, розглянула існуючу європейську нормативно-правову базу з питань міграції, навела приклади порушення прав людини, ознайомила з категоріями факторів, що впливають на збільшення кількості мігрантів.

Спікерка приділила особливу увагу теорії соціальної психології та висвітлила взаємозв'язок соціальної психології з міжнародним правом.
Наприкінці заходу учасники ставили запитання, на які Магдалина Смішек дала вичерпні відповіді.