У Харківському національному університеті внутрішніх справ на базі Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених триває робота Школи молодого науковця, мета якої – ознайомити здобувачів вищої освіти із науковою діяльністю та можливостями її здійснення в університеті.

Четверте онлайн-заняття Школи молодого науковця було присвячене темі формування бренда сучасного науковця за допомогою електронних систем: GoogleScholar, авторського ідентифікатора ORCID та репозиторію ХНУВС. Слухачі школи дізналися про значення у формуванні особистого бренда кожного науковця, ознайомились із метою та особливостями функціонування електронних бібліографічних систем. Лекцію прочитали: директорка загальної бібліотеки університету Олена Музика та провідна бібліотекарка загальної бібліотеки університету Надія Оністрат. Модератором заходу виступив старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи ХНУВС кандидат юридичних наук Олександр Хань.