У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвячена пам’яті професорки С.П. Бочарової в режимі онлайн.

У науковому зібранні взяли участь ректор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, полковник поліції Дмитро Швець, президент Кримінологічної асоціації України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Бандурка, деканеса факультету № 6, докторка юридичних наук, доцентка Оксана Брусакова, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, завідувачка кафедри соціології та психології факультету № 6, докторка психологічних наук, професорка Олена Євдокімова, завідувачка кафедри соціології та психології факультету № 3, докторка педагогічних наук, професорка Олена Федоренко.

Наукове зібрання відкрив ректор університету Валерій Сокуренко. Він привітав учасників конференції, побажав плідної роботи та зазначив: «Сьогоднішня конференція, яку ми проводимо за участю наших зарубіжних колег, має практичну спрямованість. Бо саме оволодіння психологічними практиками дозволяє психологу здійснювати психодіагностичну, психопрофілактичну, психокорекційну, психореабілітаційну роботу».

В онлайн-конференції також взяли участь начальник центру морально-психологічного забезпечення Командування об’єднаних сил Збройних Сил України Євген Коваленко, головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту МВС України, доктор психологічних наук, професор Вадим Барко, слухач магістратури кафедри соціології та психології факультету №6 ХНУВС Олександр Усик, начальник кафедри психології та педагогіки Національної академії Національної гвардії України, кандидат психологічних наук, доцент Станіслав Ларіонов.

До онлайн-дискусії долучилися іноземні фахівці – представник педагогічного факультету Сомборського університету, фахівець із спеціальної педагогіки початкової та середньої школи «MilanPetrovic» Мартін Каламковіч (Сербія), студентка Університету ім. Марії Кюрі-Складовської в Любліні Анжеліка Коман (Польща), викладач Академії поліцейських сил у Братиславі Іван Кощч (Словаччина), викладач, заступник юридичного факультету Університету Вітаутаса Великого Нерінга Паліонієнє (Литва).

За матеріалами роботи конференції видано збірник наукових статей.