У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася лекція для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти: докторантів, ад’юнктів та аспірантів університету. Під час лекції піднімалися питання поняття академічного плагіату, основних його різновидів та заходів із його недопущення під час підготовки наукових праць. Слухачі дізналися про зміст, особливості та відмінності між такими поняттями як плагіат, самоплагіат, дуплікація публікацій, дублювання наукових результатів, агрегування чи доповнення даних, дезагрегування даних та інші види академічного плагіату. Також учасникам заняття було роз’яснено принципи та механізм роботи електронної системи «Unicheck», що використовується в університеті для перевірки наукових робіт на плагіат.

Захід був проведений т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи доктором юридичних наук, доцентом Володимиром Чумаком та старшим науковим співробітником відділу організації наукової роботи кандидатом юридичних наук Олександром Ханем за організаційної підтримки відділу освітньо-наукової підготовки.