Для курсантів та студентів Харківського національного університету внутрішніх справ відділ соціально-гуманітарної роботи проводить у форматі онлайн цикл музейних лекцій «Урок, який не можна забути»: до 35-річчя Чорнобильської катастрофи».

Колектив університету ніколи не проходить осторонь цієї дати, оскільки серед нас і сьогодні працюють люди, біографія яких несе чорнобильський слід. У свій час вони, не шкодуючи власного життя та здоров’я, виконали свій людський і громадянський обов’язок, зупинив розповзання радіаційної навали. Інші стали жертвами цього лиха і назавжди залишили рідні місця у самому центрі України. Підготовлене слайд-шоу демонструє біографічні та інші матеріали з колекції університетського музею.

Вічний урок Чорнобиля увібрав у себе трагедію постраждалих та героїзм ліквідаторів, засвідчив необхідність громадського контролю за дотриманням екологічної безпеки у державі.