Відбулось обговорення освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії у галузі знань – 08 Право, зі спеціальності 081 Право. Сторонами обговорення виступили – гарант освітньо-наукової програми – доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олексій Литвинов та представник закладу – партнеру з підготовки докторів філософії у галузі знань – 08 Право, зі спеціальності 081 Право – доктор юридичних наук, доцент, старший науковий співробітник відділу кримінологічних досліджень Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України Юрій Данильченко.

Гарант презентував стратегію, місію та цілі освітньо-наукової програми, відзначивши її відповідність вимогамнавчально-методичного забезпечення освітнього процесу та стандартамтретього рівня вищої освіти в галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 – Право.

Учасники обговорення узгодили подальші спільні дії щодо впровадження освітньо-наукової програми відповідно до тенденцій розвитку спеціальності.

Сторони діалогу підкреслили важливість та ефективність подібного роду зустрічей для підготовки конкурентоспроможних фахівціву цій галузі знань.