Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС спільно з кафедрою природознавчих наук ХНУРЕ дистанційно провели VІIІ Міжнародну науково-практичну конференцію іноземних слухачів і студентів «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти». Співголовою конференції виступив доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Греченко, до оргкомітету ввійшла кандидатка філологічних наук, старша викладачка Наталія Кобилко.

Тематика конференції різноманітна, розкриває творчий потенціал студентів-іноземців у таких сферах, як інженерно-технічна, економічна, медична, соціально-правова та гуманітарна. Заявлені секції сприяють формуванню культури мови іноземців, вирішують питання подолання мовних бар’єрів, а також знайомлять із культурою та історією країни, представниками якої вони є. Географія учасників дійсно вражає: Україна, Азербайджан, Узбекистан, Росія, Марокко, Еквадор, Колумбія, Туреччина, Судан, Таджикистан, Афганістан, Ліван, Єгипет, Монголія, Китай. Свої доповіді під науковим керівництвом старшої викладачки Наталії Кобилко представили студенти-азербайджанці ХНУВС: Ровшан Тагізаде «Найвизначніші музеї Азербайджану», Вазіфа Ахмедова «Азербайджанський жіночий національний одяг», Заур Гурбанов «Азербайджанська кухня», Ібрахім Садаєв «Новруз – найголовніше свято азербайджанського народу». За матеріалами конференції видано збірник, учасники отримали сертифікати й грамоти за кращі доповіді.

На адресу завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 професора Володимира Греченка та старшої викладачки цієї ж кафедри Наталії Кобилко надійшла подяка від адміністрації підготовчого відділення для іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки за підготовку студентів Харківського національного університету внутрішніх справ до участі у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти», яка проходила в рамках щорічного XXV Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» за підтримки Міністерства освіти та науки України.