Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Михайло Овчинников провів онлайн-заняття з української мови на підготовчих курсах Харківського національного університету внутрішніх справ.

Доуніверситетська навчальна підготовка абітурієнтів у ХНУВС проводиться з метою надання освітньої допомоги в освоєнні та вдосконаленні знань з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, необхідних для вступу до закладу вищої освіти. Основними видами навчальної роботи з курсу української мови є виклад теоретичного матеріалу, виконання імітаційних вправ за темами занять, аналіз завдань ЗНО минулих років, проведення проміжного та підсумкового контролю.

Консультативна та методична допомога майбутнім курсантам та студентам на підготовчих курсах створює додаткові можливості для їхньої самореалізації, а також сприяє психологічній адаптації до університету.