У межах роботи гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему «Особливості соціальної політики в Україні (політика зайнятості, доходів, соціального захисту населення)», організатором якого стала доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Надія Сапич.

У роботі круглого столу взяли  участь начальник відділу з питань орендних відносин та соціальної політики ПСП «Слобожанщина Агро» Тетяна Завалій, викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін та члени гуртка кафедри.

Відкрила захід завідувачка кафедри Олена Лук’янихіна, яка  звернула увагу на актуальність теми й важливість піднятих питань для практичної роботи майбутніх правознавців.

Дискусію розпочала студентка 2 курсу Анна Мартиненко, яка виступила із доповіддю «Особливості політики зайнятості в Україні». Доповідачка ознайомила присутніх з метою державної політики у сфері зайнятості та основними напрямами її реалізації. Тема доповіді викликала жваве обговорення щодо соціального захисту певних верств населення.

Студентка 2 курсу Дарина Приходько виступила із доповіддю «Особливості соціальної політики в Україні. Соціальний захист населення». Особливу цікавість викликали методи впливу держави на розвиток соціального захисту населення.

Студентка Євгенія Коваленко ознайомила слухачів із  дослідженнями за темою «Тенденції державної політики доходів України: недоліки та напрями реформування». Доповідь була ґрунтовною, містила сучасні статистичні дані й викликала бурхливу дискусію навколо питань про особливості доходів українців, їх сучасний стан та можливі напрями регулювання.

Студентка 1 курсу Юлія Ніштенко продовжила дискусію на тему «Світовий досвід моделей соціальної політики та їх можливість використання в Україні», продемонструвавши якісне засвоєння економічних дисциплін.

Начальник відділу з питань орендних відносин та соціальної політики ПСП «Слобожанщина Агро» Тетяна Завалій підняла питання, з якими постійно стикається у своїй роботі, а саме – практичне застосування особливостей соціальної політики, доходи й соціальний захист населення.

Круглий стіл був проведений у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.