До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи було проведено міжвузівський круглий стіл «День пам’яті Чорнобильської трагедії». Організаторами заходу стали кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки та образотворчого мистецтва КЗ «ХГПА» Харківської обласної ради. Круглий стіл відбувся на платформі GoogleMeet, об’єднавши 25 учасників, студентів та їх наукових керівників, які обговорили питання причин аварії на Чорнобильській АЕС, стан довкілля в зоні відчуження, проаналізували висвітлення катастрофи в ЗМІ та відеоіграх, ознайомили з маловідомими фактами про Чорнобиль. Доповідачі ставили запитання, активно дискутували. Ґрунтовними й цікавими були доповіді студентів ХНУВС: «Чорнобиль очима очевидців» Романа Большова, «Самопожертва людей у боротьбі з атомом» Микити Карпеченкова (науковий керівник – кандидатка філологічних наук, старша викладачка Наталія Кобилко), «Доля дайверів-«смертників» Чорнобиля» Анастасії Богдан, «Доля академіка Легасова» Крістіни Османян, «Вплив Чорнобиля на екологію України» Єлизавети Долженко, «10 цікавих, маловідомих фактів про ЧАЕС» Дениса Медяника, «Наслідки Чорнобиля у тваринному та рослинному світі» Нікіти Ходєєва, «Маловідомі факти про Чорнобильську катастрофу та зону відчуження» Валентини Уваренко, «Чорнобильська катастрофа в кінематографі» Олексія Середи та «Чорнобильська трагедія» Миколи Павлова (науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент Віталій Заборовський).

За матеріалами круглого столу підготовлено електронний збірник тез доповідей.