У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж особового складу, який буде залучений до забезпечення публічної безпеки і порядку під час травневих свят. Інструктаж провели перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, проректори полковник поліції Сергій Бортник та Анатолій Клочко.

Перший проректор зазначив, що під час проходження навчальної практики в територіальних органах Національної поліції курсанти та слухачі університету будуть залучені до забезпечення публічної безпеки і порядку під час травневих свят – Великодня, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Він наголосив на сумлінному ставленні до несення служби, неухильному дотриманні законності, правил безпеки, карантинних вимог, а також ввічливого та доброзичливого ставлення до громадян.