Професором кафедри цивільного права та процесу Ларисою Красицькою спільно із заступником директора Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України, кандидатом юридичних наук, доцентом Оленою Антонюк було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми цивільного права та процесу» для здобувачів вищої освіти ОКР «Магістр» заочної форми навчання факультету № 6.

Олена Антонюк ознайомила студентів із повноваженнями Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України, який забезпечує виконання завдань, покладених на Міністерство юстиції України, щодо реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців. Розглядалися проблемні питання набуття та припинення права власності на нерухоме майно, способів захисту прав та інтересів учасників цивільних правовідносин.