Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ: голова циклової комісії природничих дисциплін, к.т.н., доцент Яна Долударєва та викладачі Світлана Грибанова, Оксана Гусарова, Надія Подгорних і Людмила Пилипенко долучилися до участі у онлайн роботі круглого столу «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики».

Захід організовано Американськими Радами з міжнародної освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Під час засідання були розглянуті управлінські практики академічної доброчесності та забезпечення якості освіти, законодавство у сфері академічної доброчесності, пошук спільних шляхів подолання викликів ЗВО щодо формування та дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Одержанні знання будуть використані викладачами у навчальній та науковій діяльності.

КЛК ХНУВС