Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор філософських наук Олександр Тягло взяв участь у Всеукраїнському освітньому форсайті «Зміст освіти та освітні практики нової української школи», що відбувся в Полтаві на базі Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

Термін «форсайт» означає активне прогнозування, передбачення розвитку в якійсь галузі – в даному випадку в освіті. Метою заходу було залучення науковців і практиків до комплексного прогнозування ефективності впровадження  освітніх стратегій Нової української школи. На форсайті, що відбувся в дистанційному форматі, було розглянуто досвід реалізації освітніх інновацій, окреслено виклики, що стоять перед освітянами в умовах реформування освіти, визначено напрями виявлення цілісності освітніх галузей та процесу вивчення їхнього змісту. У роботі цього наукового заходу взяли участь учені, педагоги, методисти  з Полтави, Києва, Вінниці, Харкова, Кривого Рогу та інших міст. Професор Олександр Тягло виступив з доповіддю «Чи просто увімкнути «критичне мислення?», яка з цікавістю була вислухана учасниками конференції.