«Віртуальний тур Європою» – це серія онлайн-лекцій до дня святкування Дня Європи в Україні, які будуть проведені представниками країн Європейського Союзу для ознайомлення з країною, яку вони представляють, та, зокрема, з особливостями підготовки майбутніх поліцейських. До участі у міні-лекціях запрошуються здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

11 травня 2021 року о 13.00 відбудеться лекція «Підготовка юристів: приклад Литви», спікер: професор Університету Вітовта Великого (Литва), доктор наук Гедимінас Бучунас.

12 травня 2021 року о 16.00 – лекція «Кар’єра офіцера поліції у Північний Рейн-Вестфалії (Німеччина)», спікер: Френк Арнольдс, Старший радник із загальних питань правоохоронної діяльності Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові.

13 травня 2021 року о 14.00 – «Швеція та шведська поліція», спікер: Уве Петтерссон, Радник з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові.

14 травня 2021 року о 14.00 – «Підготовка працівників поліції у Словаччині», спікер: Іван Кощ, кандидат наук, науковий співробітник, викладач кафедри європейського інтегрованого управління кордонами Академії поліцейських сил у Братиславі (Словаччина).

14 травня 2021 року о 15.30 – «Підготовка юристів: приклад Польщі», спікер: директор Інституту права Опольського університету (Польща), доктор наук Пьотр Стеч.

У розкладі можливі зміни та доповнення!

Лекції будуть проведені англійською мовою на платформі ZOOM.

Реєстрація для участі у лекціях за посиланням

У разі виникнення додаткових запитань звертатися до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected], 057-7398-267).