На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходить відбірковий турнір із футболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2021» серед команд ЗВО МВС України.

Сьогодні у відбірковому турнірі беруть участь три команди ЗВО МВС України: Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького державного університету внутрішніх справ і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За результатами мандатної комісії на стадіоні «Динамо-Арена» ХНУВС відбудуться наступні матчі:

1) Одеський державний університет внутрішніх справ – Донецький державний університет внутрішніх справ;

2) Донецький державний університет внутрішніх справ – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

3) Одеський державний університет внутрішніх справ – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Заключний етап турніру пройде в місті Києві на базі Національної академії внутрішніх справ із 15 по 18 червня 2021 року.