До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшла  монографія  С. А.  Паршака «Процесуальний порядок забезпечення прав учасників кримінального провадження під час закінчення досудового розслідування» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора О. О. Юхна. Це чергове видання із започаткованої серії «Бібліотечка слідчого та детектива: учасники кримінального провадження».

Монографія присвячена комплексному вивченню теоретичних, законодавчих і прикладних питань, пов’язаних із процесуальним порядком забезпечення прав  учасників кримінального провадження під час закінчення досудового розслідування.

У межах проведеного дослідження виявлено наявні проблеми і неузгодженості у чинному КПК України та запропоновані можливі шляхи вдосконалення чинного кримінального процесуального законодавства.

Бібліотека презентує вказану монографію всім, хто вивчає новітні тенденції розвитку кримінального процесуального законодавства.