Відбулась установча нарада з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році. Цього року виконувати обов’язки уповноважених осіб будуть 40 представників університету, які працюватимуть на пунктах тестувань у м. Харків.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зазначив, що на працівників, які залучаються до проведення зовнішнього незалежного тестування, покладається відповідальна й важлива робота, до якої потрібно ретельно готуватися. Під час наради обговорювалися організаційні питання, найбільш поширені ситуації, які можуть виникнути під час тестування, пояснювалися подальші дії та шляхи уникнення таких ситуацій.

Слід зазначити, що працівники Харківського національного університету внутрішніх справ з 2008 року беруть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на посадах уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.