Професором кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики доктором юридичних наук, професором Оленою Синявською спільно з уповноваженим з антикорупційної діяльності ХНУВС Ольгою Піскуновою було проведене бінарне заняття з навчальної дисципліни «Правові засади запобігання корупції» у навчальній групі факультету № 6.

Заняття було присвячене висвітленню теми «Конфлікт інтересів». Під час заходу розглянули питання щодо поняття та видів конфлікту інтересів, системи заходів врегулювання конфлікту інтересів та обов’язків щодо їх реалізації, адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст. 172-7 КУпАП). Викладення матеріалу супроводжувалося обговоренням конкретних прикладів та відповідями на запитання студентів.