Для студентів факультету № 6 завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ольга Гетманець і доцентка тієї ж кафедри Ірина Сядриста спільно з головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Денисом Дудніком провели бінарне заняття на тему «Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

З метою поліпшення практичної підготовки майбутніх спеціалістів були розглянуті питання реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Викладення матеріалу супроводжувалося обговоренням конкретних прикладів та відповідями на запитання.