Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у заході «Василь Стефаник: мистецький проєкт до 150-річчя», організованому Міністерством культури та інформаційної політики України та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти. Святкування тривали три дні й були насичені подіями: «Поговоримо про Стефаника» (дискусії про життя, творчість і проблематику новел автора); перегляд фільму Леоніда Осики «Камінний хрест» з подальшим обговоренням з експертами кіно; театральний перфоманс «Найліпше з мойого серця» на основі новел і листів письменника за участі Оксани Забужко, Ірми Вітовської, Романа Ясіновського та Юрія Дяка; виставка під відкритим небом «СтефаникOnline».

Учасниками третьої літературної дискусії на тему «Проблема міграції населення як ключова тема у творах Стефаника та реальність, з якою і досі живе Україна» стали: Микола Гуйванюк – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича), Наталія Кобилко – кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 (Харківський національний університет внутрішніх справ), Наталія Безбородова – кандидатка наук з антропології (Альбертський університет, Канада) та Павло Кравчук – дослідник міграційних процесів (аналітичний центр «Європа без бар’єрів»). Модераторкою дискусії виступила Ольга Полюхович – кандидатка філологічних наук, викладачка кафедри літературознавства (Національний університет «Києво-Могилянська академія»). Дискусія була жвавою, мала міждисциплінарний характер, що дало можливість розкрити питання міграції в різних аспектах. Наталія Кобилко проаналізувала новели Василя Стефаника, в яких автор змалював болісний розрив селянства з рідною землею, вказала причини масової міграції та подала Стефаників портрет емігранта. Захід відбувався наживо, запис розміщено на каналі Youtube та на сторінці Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти у мережі Facebook.