В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації поліцейські різних підрозділів Національної поліції. Серед них – 28 слухачів патрульної поліції (співробітників УПП в Харківській та Полтавській областях), 28 кіберполіцейських та 25 працівників підрозділів інформаційно-аналітичної підтримки, які є представниками головних управлінь майже всіх областей України.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець. Він наголосив на дотриманні службової дисципліни під час навчання, закликав наполегливо оволодівати знаннями, які знадобляться у подальшій службовій діяльності, а також дотримуватися карантинних вимог. Перший проректор зазначив, що в університеті є всі умови для навчання, занять спортом та самопідготовки.