Локальною групою міжнародної незалежної організації ELSA Kharkiv у дистанційному режимі проведено Правовий турнір з кримінального права. У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти 3–5 курсів, які навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність». У зазначеному заході взяли участь і члени наукового гуртка кафедри кримінального права  та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Шевцова, Альона Ляхова та Катерина Лабунець.

За результатами виконаних завдань досвідчені фахівці у галузі кримінального права визнали роботу Анни Шевцової однією з найкращих, присудивши їй третє місце. Інші учасники – члени наукового гуртка отримали дипломи.