Відбулася зустріч науковців науково-дослідної лабораторії  психологічного забезпечення Державного Науково-дослідного інституту МВС України, яка була присвячена обговоренню освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Психологія (Юридична психологія), яка реалізується в ХНУВС.

Заступниця начальника науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення Державного Науково-дослідного інституту МВС України Юлія Бойко-Бузиль підкреслила актуальність наукового забезпечення діяльності Національної поліції України та наголосила, що дослідження психічних властивостей людини, які виявляються у сфері права, є актуальним напрямком розвитку психологічного знання в царині юридичної психології. Саме в цьому контексті здійснюється підготовка психологів-дослідників у межах освітньо-наукової програми Психологія (Юридична психологія) у ХНУВС.

Доктор психологічних наук Вадим Барко відмітив, що ОНП ефективно формує компетенції, які необхідні для самостійної організації та проведення теоретично та методологічно обґрунтованого наукового дослідження у галузі юридичної психології та запропонував посилити програмні результати навчання, які б забезпечували розуміння здобувачами психологічних особливостей різних видів правоохоронної діяльності та їх впливу на особистість.